0322 351 20 21

KURUMSAL

Eksenik Elektronik sektöre girdiği ilk yıl olan 2014 yılında Endüstriyel Otomasyon pazarının ihtiyaç duyduğu malzemeleri; Alanlarında, en güncel üretim teknolojilerini kullanarak tüketici taleplerini yönlendiren ve çığır açan markalarla Adana'da kurulmuştur.

Endüstriyel Otomasyon sektöründe satış konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Debimetre, Sıcaklık ve Nem kayıt cihazları, Seviye ve Basınç Transmiterleri, Vanalar, Analitik Ölçüm Cihazları, Recorder ve Çeviriciler konusunda kısa sürede Türkiye'de lider konuma gelmeyi amaçlamaktadır.

Eksenik Elektonik kalite prensibi, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerine sunmaktır. Sürekli gelişme ve iyileştirme şirket kültürümüz olup; Kalite , tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Endüstriyel Otomasyon sektöründe faliyet gösteren Eksenik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin en önemli stratejisi 'Tam Müşteri Memnuniyeti' sağlamaktır.

Bu çerçevede ;

Müşterilerimizden gelen şikayet ve talepler şeffaf,objektif ve adil bir yaklaşımla, müşterilerimizin tüm bilgileri gizlilik prensibimiz dahilinde korunarak, en kısa zamanda değerlendirilmekte, çözülmekte ve cevaplanmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız geri beslemeler ile ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi şikayetlerin tekrarını önlemeyi hedefliyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZDIR.